Malle Tosin

Image

Ajurveeda pea-, näo- ja õlavöötmemassaaž


Pea-, näo- ja õlavöötmemassaž on suurepärane  lõõgastus pingelisel perioodil. Massaaz aitab vabastada  liigsetest mõtetest ja pingetest ning tagab rahuliku une.

Peamassaaž on peapiirkonna ja aju verevarustust stimuleeriva toimega ning toimib:
·      Mäluprobleemide
·      Peavalu
·      Stressi
·      Juuste väljalangemise
·      Silmaprobleemide korral

Õla-ja kaelapiirkonnamassaaž avab energiakanalid kaela- ja õlapiirkondades, parandab verevarustust ning vähendab nendes piirkondades lihasvalusid. Õla- ja kaelateraapia aitab hästi kaelaprobleemide ning peavalude vastu.

Näomassaaž vabastab lihaspinged näos, parandab näo verevarustust ning mõjub väsinud silmadele. Protseduurid ei ole sobilikud:
·      Akne
·      Palavik
·      Põletik
·      Trauma
·      Alkohol
·      Epilepsia

Teraapia kestuseks on 1 tund ja maksumus 45€. Täiusliku tulemuse saamiseks on soovitatav teraapiat korrata 5-7x. Massaaži tehakse rohke õliga ning peale teraapiat ei ole soovitatav õli kohe maha pesta.

Malle Tosin
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 56980395
Image

TRE

Mis on TRE?

TRE (Tension & Stress Releasing Exercises) on stressi ja trauma vabastamine kehast. TRE- meetod on abivahend, mille kehaliste harjutuste tulemusel vabaneb meie kehast stress, pinged, traumad ja hirmud. Meie keha on nagu anum- kõik, mis me oleme oma elujooksul kogenud ja tundnud on salvestunud meie kehasse.

See stressi ja trauma tervendamise meetod põhineb kehaterapeudil David Berceli kogemustel ja uuringutel, kes on inimeste stressi ja traumadega tegelenud üle 30 aasta üle kogu maailma. Oma kogemustele tuginedes on ta arendanud stressi ja traumat vabastavad harjutused. Tegemist on kindlas järjekorras lihtsate ja kergete harjutustega, mille eesmärk on vabastada keha ja meel tagasi loomulikku lõdvestunud seisundisse. Stressi olukorras tõmbuvad paljud lihased kokku. Väga oluline lihasrühm asub puusade piirkonnas. See on suur käimislihas -psoaslihas, mida nimetatakse ka „võitle või põgene“ lihaseks, kuhu jäävad kergesti traumadest tekkinud pinged. See on loomulik pingete vabastamise viis nii loomadel kui inimestel, mida inimesed on õppinud maha suruma ning tihtipeale ei oskagi enam kasutada.

TRE meetod toimub ajutüve tasandil, mis tervendab meid väga sügavalt kehasse kuhjunud vanade pingete vabanemise kaudu. Õrnad värinad tulevad puusapiirkonnast olevast tasakaalukeskusest ning värin kulgeb läbi kogu keha, otsides pingestatud kohti neid lõdvestades.Värisemine ei ole väljastpoolt peale surutud vaid see on sisemine, keha enda tervendamise reaktsioon. Meie keha tahab hirmu, ärevuse või ohu korral väriseda, usalda oma keha ja luba tal seda kogeda.

Malle Tosin
+372 56980395

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
TRE 1 tase

Seansile tulekuks riietu mugavalt!
Seansi kestvus 1,5 tundi, maksumus 54€.

Linda Siimson

Image

Klassikaline massaaž ja refleksoloogia  • Klassikaline massaaž
  • Refleksoloogia

Kontakt: 58 04 75 98

TÄHELEPANU! Meie teenused ei asenda arstiabi, vaid on alternatiivteraapia, mis aitab täiendavalt kaasa haiguste taandumisele ja haigusnähtude ennetamisele.