Blogi

Meedia meist ja tervise teemad

Olemine hetkes

Olles vahekorra ajal n-ö kohal, hetkes, tekib tunne, nagu oleksid igal õhtul uue partneriga. Tüdimust ei teki. Muuda seks armastuseks.

Hea koosolemise aluseks on hetkes olemine. Hetkes puuduvad minevikust pärit hirmud, ununevad varasemad ebameeldivad kogemused. Kaob kartus toimetuleku ees, hirm partneri rahulduse saamise pärast. Hetkes olemine võimaldab tunnetada oma tundeid, oma sisemist olemist, võimaldab oma tundeid välja näidata - kartmata partneri hinnangut sinu tegevusele. Kui ka kaaslane on hetkes ja ei tegutse intellekti tasemel, siis partner ei anna ka mingit hinnangut sinu tegevusele, vaid naudib loomulikku koosolemist, enda ja kaaslase tundeid. Mida rohkem olla hetkes, seda lähedasemad suhted lood.

Unusta aeg, unusta oma ego - sula tegevusse, mida teed, andu täielikult koosolemisse, seksuaalühtesse. Kui oled vahekorra ajal kohal, hetkes, on see, nagu oleksid igal õhtul uue partneriga, tüdimust ei teki. N-ö Intellektiga olles tegeled sa vahekorra kontrollimisega. Võrdled oma eelmisi kogemusi, eelmisi partnereid, olnud tundeid, saadud rahuldusi - keskendud orgasmile. Sa ootad lõpp-eesmärki, kontrollid oma tundeid, et eesmärki saavutada. Kasutad loetud teadmisi, teiste soovitatud nippe jne. Enda tundeid kontrollides paned kinni oma keha loovuse, sa ei kasuta enda käsutuses olevat loovat energiat. Kontrollid neid kuskilt loetud kellegi teiste teadmistega - sulle need reeglina ei sobi. Me oleme kõik eripärased ja suure loova võimega - lase sel vabalt lennelda. Kui oled hetkes endas, pole tehnikal tähtsust, see tuleb su kehast ise.

Pinges inimene ei suuda armastada

Inimese üks suurimaid vajadusi on vajadus armastuse järele. Me igatseme, et keegi meid armastaks. Oleme nõus mängima igasuguseid mänge, et ainult saada kellegi armastust. Paradoks on selles, et armastust ei ole kusagil väljaspool, kelleski teises. Armastus on meis endis. Tõeliselt on võimalik teist armastada alles siis, kui oled leidnud tõelise armastuse enda vastu. Olles leidnud endas tingimusteta armastuse, peegeldab ka partner sulle tingimusteta armastust.

Pinges inimene ei suuda armastada - ta on orienteeritud eesmärgile, armastusel aga puudub eesmärk. Tõelises armastuses ei ole ka minevikku ega tulevikku, on ainult olevik. Kui tahad partnerist vabaneda, pane talle piirangud: kehtesta reeglid, nõua lubadusi, ütle, mis on temale hea ja kasulik jne. Kõik see viitab soovile omada partnerit, mitte aga vabale loovale armastusele. Kaaslase omamise soovi põhjuseks on madal enesehinnang ja hirm kaotuse ees. Armasta ise, ära oota ega nõua teistelt armastust. Ise armastades süda avaneb ja ta tunneb armastust. Kinnist südant ei saa armastada.

Paljud kogevad seksi kui ainult vahendit, muuda see armastuseks.

Seks kui eluenergia

Õppides kasutama hingamistehnikaid, muutub teie seksuaalelu. Seksuaalenergia tunnetus suureneb, te hakkate naudingut tajuma üle terve keha. Seks on eluenergia. Koos hingamine tasakaalustab partnerite energiad. Hingamisega on ka kõige lihtsam saavutada endas rahu ja harmooniat, mis on vajalikud, et saavutada hetkes olemise seisundit. Kui kaks inimest ühinevad armastuses, hingavad ühes rütmis ja mõlemad on selles hetkes ning nende eesmärgiks ei ole orgasm, siis juhtub midagi imesarnast, nad kogevad puhast jumalikku energiat. Partnerid sulanduvad ja unustavad selles iseenda - on ainult armastus.

VV: "Kui oled hetkes endas, pole tehnikal tähtsust, see tuleb su kehast ise."

Vv: "Tõeliselt on võimalik teist armastada alles siis, kui oled leidnud tõelise armastuse enda vastu."


Ajakirjas "Anne"


×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

IT-mees aitab inimestel endasse näha
Bioteraapia pärast pole vaja enam pealinna sõita