Blogi

Meedia meist ja tervise teemad

HPV vaktsiini tootja Merck Sharp & Dohme kohtuasi 2020

27.08.2020 - Ravimifirma Merck Sharp & Dohme (MSD) kaevati kohtusse 19.08.2020 advokaadibüroo Baum Hendlund Arstei & Goldman poolt, esindades 19-aastase naisterahvast, seoses HPV vaktsiini Gardasili ohutuse ja efektiivsuse valeinfo jagamise pärast.

Nimelt on Gardasili vaktsiini manustamine naisterahvale põhjustanud jäädavad kahjustused nagu autoimmuunhaigused teatud ka kui POTS (postural orthostatic tachycardia syndrome).

Gardasili vaktsiini koostisosad on ohtlikud - vaktsiin sisaldab alumiiniumühendeid, mis on neurotoksiline aine ja salajasi, potentsiaalselt ohtlikke DNA osakesi.

Tuleb välja, et Merck Sharp & Dohme'i testimine nurjus nimetatud HPV vaktsiini osas enne kui see miljonite noorteni ülemaailma jõudis. Lisaks, MSD teadis, et vaktsiin ei ole isegi efektiivne kuid ei hoiatanud meditsiini valdkonda ega avalikkust sellest.

See on oluline, kuna tegemist ei ole üksiku juhtumiga. HPV vaktsiiniga tekkinud kahjustusi on mitmeid, sealhulgas ka surmasid. HPV vaktsiin on mitmete sõltumatute teadlaste uurimise alla sattunud. Näiteks uuring, mis avaldati Clinical Rheumatology's paljastab kuidas vaktsiini tootjad kasutasid vale-platseebot kliinilistel uuringutel, et varjata suurt hulka riske, mis on seotud HPV vaktsiiniga. VT UURING
Selle asemel, et kasutada korralikku platseebot ja võrrelda tervise muudatusi mitmete aastate vältel nagu on nõutud uute ravimite kasutusevõtmisel, Merck Sharp & Dohme ja GlaxxoSmithKline kasutasid platseebo asemel neurotoksilist alumiinium adjuvanti ja vähendasid jälgimisperioodi oluliselt - jägimine toimus kõigest mõne kuu vältel.

NB! VAKTSIIN ON AKTIIVSELT KASUTUSEL KA EESTIS, sisaldub Eesti vaktsineerimiskavas.

Uudis on leitav siit Lawsuit Filed Against MSD for Lying about HPV Vaccine

Kohtuasja dokumendid on leitavad siit.

Kohtuasja dokumentide seast on leitavad Gardasil vaktsiini ohtlikud koostisosad (lehekülg 23):
Vaktsiin sisaldab alumiiniumi sisaldavat adjuvanti (AAHS) - Gardasil 225 mcg ja Gardasil 9 500mcg. Alumiinium on neurotoksiin, mis võib tekitada väga tõsiseid kahjustusi. (Võrdluseks Eestis kasutusel olev Infanrix Hexa vaktsiin sisaldab 820 mcg alumiiniumühendeid ühes doosis - kokku saavad lapsed 4 doosi ehk 3260 mcg - vt ravimi infoleht).
AAHS ei ole kunagi tõestatud, et on ohutu. AAHS on segu alumiiniumist ja teistest teadmata koostisosadest, mis on MSD poolt arendatud ja kasutatavad MSD vaktsiinides.
Booraks (lk 25) - boorkas on mürgine kemikaal, millel võivad olla pikaajalised toksilised kõrvalmõjud.
Merck Sharp & Dohme ei ole mitte ühtegi uuringut teostanud seoses booraksi süstimise mõjuga noorte inimeste või täiskasvanute sisse.
Booraks on teada olevalt mõjutanud meessoost rottidel, hiirtel ja koertel paljunemist. Lisaks booraks põhjustab suurenenud loodete surma, vähenenud loodete kaalu ja suurenenud loote väärarenguid rottide, hiirte ja jäneste seas.
Polüsorbaat 80 (lk 25-26)— polüsorbaat 80 läbib vere-aju barjääri.
Polüsorbeet 80 seostatakse paljude tervisekahjustustega, sh anafülaksia, viljatus ja südameseiskumine.
Geneetiliselt muundatud pärm (lk 26) - uuringud on sidunud pärmi autoimmuunhaigustega.
Kõik pärmi vastu allergilised isikud jäeti Gardasili kliinilistest uuringutest välja.
MSD ei ole mitte ühtegi pärmiga seotud ohutusuuringut läbi viinud.

Merck Sharp & Dohme valetas salajase DNA adjuvandi kohta, mis Gardasili vaktsiinis sisaldub - info lk 24
Merck Sharp & Dohme kasutas väga toksilist "platseebot", et varjata Gardasili kahjustusi - lk 28-30
Jne jne 

Täiendav info kohtuasja kohta.

Septembris 2020 lisandus uus kohtuasi MSD ja HPV vaktsiini vastu

LIsaks sept.2020 loole.

Gardasili vaktsiiniga seotud surmad - ainuüksi ametlikult on kinnitatud üle sadade surmade (CDC VAERS-i vahendusel) peale HPV vaktsiini manustamist, teadmata kui palju on raporteetimata juhtumeid.

Kokkuvõtte koostas Elis

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Vaktsiinid ja autism
Eesti riiklikus vaktsineerimiskavas kasutusel olev...