Blogi

Meedia meist ja tervise teemad

Hirmu haiguse ees asendab tervenemine aparaadi abil

Eelmisel aastal Pärnust Järvamaale kolinud Marika Veskimäe võtab inimesi vastu ka Türil, et selgitada neile bioresonantsaparaadi abil, mis kehas aset leiab, ja suunata neid tervenemise teele. | FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Proviisoriks õppinud Marika Veskimäe tuli apteegist töölt ära, sest ei suutnud näha, kuidas inimesed ainult ravimeid tarvitades ei tervene. Otsingutel, mis tegelikult inimesi aitaks, jõudis ta lahenduseni, mida pakub nüüd juba ligi kümme aastat.

Marika Veskimäe, tulete viiendat korda Türi tervise- ja tasakaalupäevale tegema bioresonantsteraapiat, millega on tegu?

Töötan sellise aparaadiga, mis mõõdab inimese keha ümbritseva elektromagnetvälja võnkumist.Meie füüsiline keha on võnkuv energiasüsteem. Iga meie rakk on laetud ja võngub, iga organ ja organisüsteem võngub kindla sagedusega. Aparaat suudab neid mõõta ja annab märku, kui mõni koht on läinud tasakaalust välja.

Millised inimesed teie juurde satuvad?

Peamiselt inimesed teiste soovitusel, teave liigub suust-suhu-reklaamiga. Alustasin aparaadiga tööd 2007. aasta jaanuaris pärast seda, kui olin apteegist töölt ära tulnud.

Miks siis töölt ära tulite?

Olen proviisori haridusega ja pärast 1991. aastal internatuuri lõpetamist hakkasin tööle apteegis Pärnus. 2006. aastal tulin ära, sest ma ei suutnud seal enam töötada. Nägin, et inimesed ei tervene, kui nad tarvitavad ainult ravimeid ja oma elus muud midagi ei muuda. Ka oma laste haigused näitasid mulle, et lahendust ravimitest ei saa. Midagi muud peab selleks olema. Nii avastasin homoöpaatia ning sain terveks nii oma lapsed kui  iseendagi.

Loomuliku jätkuna lõime  töökaaslasega Pärnu apteegi ajast 2006. aastal Ravikoja. Kutsusime sinna ka teisi loodusravi pakkujaid. Ravikoda töötab siiani. Mind hakkas huvitama bioresonants, uurisin selle kohta internetist ja asi tundus aina huvitavam. Nii sattusin õigel ajal helistama õigele inimesele ja peagi olin Moskvas bioresonantsteraapia koolitusel. Laenuga läksin üsnagi kallile koolitusele, ostsin ka päris palju maksnud aparaadi ja 2007. aasta jaanuaris alustasin tööd. Olin meetodit koolitusel nii enda peal katsetanud kui näinud ka selle toimet teiste peal, et uskusin aparaadi jõusse. Näiteks Indiast tulles ravisin ennast terveks siin mind tabanud totaalsest kõhulahtisusest. Algul püüdsin minagi ravida ravimite ja rahvatarkuse abil, kuid mitte midagi ei aidanud. Lõpetasin igasuguste ravimite võtmise ja tulin bioresonantsaparaadiga probleemist välja. Nägin, mis minu kehas hakkas toimuma ja kuidas mu enesetunne sellega muutus. Meie keha terveneb tegelikult ise, peame vaid oskama teda sellel teel toetada.

Mida te aparaadiga täpsemalt tegite?

Toetasin oma loomulikku isetervenemise süsteemi kehas. Nii hakkasin julgemalt aparaati ka teistele soovitama. Ma ei vastanda end tavameditsiinile, pigem vastupidi – püüan koostööd teha. Lausa suunan inimesi ka arsti juurde minema. Kui inimene käib paralleelselt arsti ja minu juures, on eriti huvitav näha, mis ja kuidas kehas aset leiab. Paljud perearstid suhtuvad bioresonantsteraapiasse hästi ja lausa soovitavad patsientidel seda kasutada, peaasi, et see teda aitab.

Missuguste hädadega tullakse teie juurde kõige rohkem?

Igasugustega, kuid põhiliselt tulevad need, kes pole arsti juures lahendust leidnud. Nad tulevad saama teavet vastuseta jäänud küsimusele, mis viga on. Alles hiljuti tuli minu juurde nädal aega haiglas uuringutel viibinud vanem naine, kes saadeti haiglast välja valu põhjust teada saamata. Siin ta nägi ekraanil oma keha ja organeid ning seda, kuidas neis energia liigub. Kui ta ise nägi, kus oli võnkesagedus paigast ära, mõistis ta paremini oma kehas toimuvat. Selgitasin nähtu lahti ja nii ta saigi oma valu põhjusest aru. Kadusid asjatud hirmud, mis sageli valu võimendavad, ja ta võis hakata oma probleemiga tegelema.

Kuidas selline meetod siis aitab?

Aparaat aitab teada saada, mis meie organsüsteemides toimub, kus on nõrk koht, millele tähelepanu pöörata, kas siis elustiilis või toitumises midagi muuta. Aparaat otseselt ei ravi, vaid aitab kehal ennast ravima hakata. Kui rakkudes on võnkesagedus tasakaalust väljas, siis aparaat aitab neutraliseerida negatiivseid võnkeid. Tegelikult tasakaalustab keha end iga päev ka ise, et olla terve ja kõik toimiks. Aparaat aitab kaasa, et keha saaks ennast tasakaalustama hakata, ja siis algabki tervenemine. Kindlasti rahustab inimest ekraanil nähtu ja teadasaamine oma kehas toimuvast. Alati ei peagi midagi rohkem tervenemiseks tegema. Lihtsalt hirmuenergia asemele saab tulla keha iseeneselikku tervenemist toetav energia. Ükski tablett ega muu ei tervenda inimest rohkem kui tema keha ise. Keha on niivõrd tark, et teab kõige paremini, kus ja mida on tarvis teha. Hirmuga me blokeerime selle loomuliku võime ennast tervendada. Kui inimene näeb aparaadiga, mis tema kehas aset leiab, saab ta tagasi tervenemiseks vajaliku rahu.

Kuidas teie protseduur välja näeb?

Kui inimene tahab esimest korda oma keha energiat mõõta, siis võtab see aega tund kuni poolteist. Selleks istub inimene mugavalt toolil, nagu kodus arvuti taga, kahe käega hoiab metallist pulka ja peas on kõrvaklapid. Arvutiekraanil jooksvad värvid inimese kehakujutisel näitavad temas toimuvat. Mõõtmine kestab nii 20-30 minutit ja pärast selgitan nähtud energiate liikumist. Põhjalikumal läbivaatusel või vajadusel tasub olla valmis sokkide jalast võtmiseks, et asetada jalad elektroodidele. Siis kestab protseduur vähemalt kaks tundi.

Milline on olnud huvi teie teenuse vastu?

Huvi on väga suur! Juba ette registreerides on kohad täis. Täna (neljapäeval –toim) vaatasin, et sel korral on veel pärastlõunal mõningad vabad kohad. Tasub tulla laupäeval ka kohapeale uurima.

Kuidas teie vastuvõtule pääseb?

Et olen eelmise aasta septembrist järvalane, on mul korrapärased vastuvõtud Türil Paide tänav 6 majas. Käin ka korra nädalas Pärnus Ravikojas inimesi vastu võtmas ning korra kuus Raplas ja Tartus. Bioresonantsteraapiat saan minna aparaatidega tegema sinna, kuhu kutsutakse. Huvi korral tasub alati küsida ja küll jõuame kokkuleppele. Saan tulla kohale, sest aparatuur mahub kolme reisikohvrisse. Ainult kodus ma vastu tõesti ei võta – see on puhkamise koht.

Ene Puulmann
türilane
Bioresonantsteraapiat lasen endale teha kord aastas. Kõik need viis aastat, mis seanssi Türil tervise- ja tasakaalupäeval valida saab.
Kui algul kahtlesin, kas ja mis ja kuidas, kuid aparaat näitab tõesti ära kõik kehas olevad probleemsed kohad. Näed neid kohe arvutiekraanilt ja saadki nendega siis  tegelema hakata. Aparaat küll ei ravi, kuid annab teadmise organismis toimuvast ja annab ühtaegu kehale elektromagneetilise «käsu taastada algne olek». Soovitan selle aparaadiga lasta end kontrollida kõigil. Veel parem, kui see oleks lausa haigekassa raha eest ja kohustuslik! Edasi las otsustab inimene ise, mida ja kuidas ta oma probleemsete kohtadega toimetab.


Silvi Lukjanov

9. aprill 2016 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Eksperiment: meelerännak kodust lahkumata
Kalev Veskimäe: saagem aru, me loome ise oma probl...